ניהול סושיאל מדיה

ניהול עמודים עסקיים ברשתות חברתיות הוא חלק חשוב ומרכזי בשיווק הדיגיטלי. ניהול נכון של המדיה החברתית מאפשר לכל ארגון לעשות שיווק ופרסום אפקטיביים וממוקדים לקהל היעד. אך חשוב לזכור שניהול רשתות חברתיות אינו מסתכם רק בפרסום תכנים, אלא גם ביכולת להגיב בזמן אמת לתלונות, יוזמות ותגובות הגולשים הנובעים מאופי האינטראקציה בינם לבין המותג.

תפיסת הקשר עם המותג השתנתה לחלוטין בשנים האחרונות. ממותגים מרוחקים עברנו לעולם שהמותגים מאפשרים ללקוחות קשר ישיר ובלתי אמצעי איתם. יחד עם האפשרות לתגובות וביקורת מגיעה גם האפשרות ליצור חיבור ריגשי עמוק עם המותג. באמצעות שמירה על רלוונטיות לתקופה, לקהל היעד ולדברים שקורים בזמן אמת – המותג הופך לרלוונטי מתמיד עבור קהל היעד, והחיבור הרגשי מגביר את תחושת הנאמנות ומפחית את הרגישות להתנגדויות אחרות.

אנחנו מנהלים עבור הלקוחות שלנו את עמודי הסושיאל בפייסבוק, באינסטגרם, בלינקדאין, בטיק טוק ובכל רשת חדשה שתצוץ ותהפוך לרלוונטית במובן העסקי. אנחנו בוחרים יחד את הפלטפורמות הנכונות עבור כל מותג ואת אופי הפעילות המתאים. בשיתוף פעולה עם הלקוחות אנחנו יוצרים ומפרסמים תכנים, משתפים, מגיבים ומנהלים את כל התקשורת המתבצעת עם קהל היעד באמצעות העמודים העסקיים.

שיווק במדיה חברתית

מה עוד בניהול סושיאל מדיה?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: