אתרים ואפליקציות

קיימות מגוון פלטפורמות דיגיטליות בהן אתם יכולים להתארח ולתקשר בהן עם הלקוחות, אפילו למכור בהן באופן ישיר. עם זאת, לטווח הרחוק, נכון וחשוב שיהיו בבעלותכם נכסים דיגיטליים ששייכים לכם, למשל אתר אינטרנט, אפליקציות מובייל, אפליקציות ווב, דפי נחיתה או מיניסייט ייעודי לקמפייניים. כאשר אתם משווקים את עצמכם ואת המוצרים שלכם בנכסים אלו אתם לא תלויים בגורם חיצוני ובמגבלות שלו, מאחר והנכס שייך לכם. כל המוניטין שהנכס צובר שייך לכם. הוא לא יכול להימחק למשל, כמו במקרה של חסימת העמוד על ידי הפלטפורמה המארחת או אם הפלטפורמה עצמה מפסיקה להתקיים. 

אנחנו מציעים מגוון גדול של שירותים בתחום זה, כבר משלב התכנון הראשוני וחשיבה משותפת על הצורך בהקמת אתר או אפליקציה, איזה סוג ומתי. אנחנו מאפיינים, מתכננים את חווית המשתמש, מעצבים ומפתחים אתרים ואפליקציות, בהתאם לצורך ובהתאם לאסטרטגיה השיווקית ולשפת המותג. אנחנו מתמחים גם בפיתוח מוצרים דיגיטליים בהתאמה אישית, שעונים על צורך ספציפי של הארגון. 

כמו כן, הידע והניסיון המקיפים שלנו בתחום השיווק הדיגיטלי מאפשרים לנו לתכנן עבור הלקוחות מערכות חכמות, ואתרים שמתממשקים לכל המערכות החשובות ושניתן בקלות ובנוחות לתפעל אותם באופן שוטף ולהיעזר בהם בפעולות השיווק לטווח הרחוק.  

עיצוב והקמת אתרי אינטרנט

מה עוד באתרים ואפליקציות?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: