ניהול עמוד לינקדאין

לינקדאין היא רשת חברתית ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשים שונים. זוהי הרשת העסקית הגדולה בעולם עם קרוב למיליארד משתמשים, 1.3 מיליון מתוכם בישראל.  האפשרות ליצירת נטוורקינג עם עסקים ברחבי העולם הופכת אותה לרשת החברתית המושלמת לחברות וספקי שירותים מסוגים שונים, בפרט כאשר קהלי היעד אינם מצויים בפייסבוק או רשתות חברתיות אחרות, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בחברות עם תחומי עיסוק גלובליים

לינקדאין היא הפלטפורמה המובילה למציאת לקוחות, חיפוש עבודה וכן גיוס עובדים. ברשת זו נמצאים המון מנהלים, יזמים, מגייסים ובעלי חברות, שעבור חברות העוסקות בשיווק לעסקים (B2B) מדובר בלקוחות פוטנציאליים. לכן, יש חשיבות רבה בניהול חשבון לינקדאין אישי ודף עסקי ברשת זו, בניית נוכחות שיווקית וארגונית בה ויצירת קשרים עם מגוון רחב של משתמשים ועסקים.

אנחנו מציעים שירותי שיווק בלינקדאין, הקמה של פרופיל אישי ודף עסקי בלינקדאין, כולל עיצוב ופיתוח תכנים מקצועיים וניהול החשבונות מא' עד ת'. כמו כן, גם בלינקדאין קיימת פלטפורמת פרסום בתשלום באמצעותה ניתן לקדם מודעות או לחשוף את הדף העסקי ותכניו לעוקבים רלוונטיים נוספים, על מנת לקדם את המותג מבחינה שיווקית ועסקית בצורה מקסימלית.

ניהול לינקדאין עסקי

הגיע הזמן ללינקדאין עיסקי שיקדם אתכם?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: