ניהול עמוד אינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית מבוססת תמונות וקטעי וידאו קצרים המלווים בהאשטגים – מילות מפתח המסומנות ב-# המרכזות את כל התמונות המסומנות בהן במקום אחד.

כיום חברים בה מעל למיליארד משתמשים ברחבי העולם, כ- 5 מיליון מתוכם ישראלים. מאז שנרכשה על ידי פייסבוק, (שהפכה להיות מגה חברה בשם "מטא"), הפכה אינסטגרם לעוד יותר פופולרית וחשובה במובן העסקי.

מאחר ומדובר ברשת חברתית המבוססת בעיקר על ויזואליות – תמונות וסרטונים – לניהול אינסטגרם עסקי נכון דרושים אנשי תוכן בעלי ניסיון שיווקי, עם ידע בצילום ועריכה של תמונות. שני כלים חשובים באינסטגרם ה"סטורי" וה"רילס" – שניהם זוכים לחשיפה גדולה, יכולים להגדיל את היקף העוקבים וגם מעודדים מעורבות ורכישה באופן ישיר.

עיקרו של ניהול עמוד אינסטגרם מתמקד ביצירת תוכן כתוב וויזואלי שעיקרו להמחיש ולתאר את התנועות והפעולות של העסק. כמו כן, יש חשיבות עצומה לתכנון התכנים בהתאם לימי השבוע ולהכנתם כשבוע מראש עם עין פקוחה לעדכונים מהרגע להרגע. אנחנו לומדים את התכנים המקצועיים של העסק והתחום בהתאם ומפתחים תוכן רלוונטי ומתאים – תוכן כתוב, אימג'ים מעוצבים, סרטוני אנימציה, סרטוני תדמית ועוד. התוכן נועד לעורר עניין ומעורבות בקרב קהל היעד הרלוונטי לעסק הספציפי. כל זאת בתיאום מלא עם החברה ותוך מענה מקצועי ומהיר לפניות ותגובות של אוהדים, לקוחות וגולשים. 

אנחנו מציעים שירותי הקמת דף אינסטגרם עסקי, כולל עיצוב תמונת הפרופיל, כתיבת ביו באופן שיווקי, חיבור לרשתות חברתיות נוספות ולחשבון המודעות וכו'. בנוסף, אנחנו מציעים ריטיינרים של שעות ניהול הכוללות כתיבת תכנים, מחקר האשטאגים, ניהול שוטף של הדף וכן מענה לגולשים בתיאום מלא עם הגורמים הרלוונטיים בעסק. 

ניהול אינסטגרם עסקי

הגיע הזמן לניהול אינסטגרם ויראלי?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: