תהליך הפרסום והשיווק בדיגיטל מכוון לכלל הפעילות השיווקית והנראות ברשת, פעילויות הכרחיות נוכח העובדה שרוב האוכלוסייה מחוברת לאינטרנט ברמה היומיומית והלקוחות הפוטנציאליים נמצאים שם.
האפקט של פרסום באינטרנט הוא משמעותי ומיידי, ובאמצעות הכלים המקצועיים שלנו קהל היעד שלכם יתקרב אליכם באופן ישיר.
על מנת שלא להתפזר ועל מנת שלא להשקיע משאבים וכספים רבים שלא מביאים תוצאות - את תהליך הפרסום והשיווק חשוב מאוד להתחיל בתכנון האסטרטגיה ואנו נבחר יחד איתכם את הכלים הנכונים והמתאימים ביותר על מנת לקדם את המותג שלכם בדיגיטל, והכל באמת לתקציב ובמטרה להשיג את המטרות והיעדים השיווקיים.

אילו כלים קיימים? הכלים העומדים לרשותינו בפרסום ובשיווק בדיגיטל הם רבים ומגוונים. החל מאתר אינטרנט שלם או מיניסייט ייעודי לקידום מסר שיווקי ממוקד, דרך שיווק באמצעות ניהול התקשורת השיווקית ברשתות המדיה החברתיות השונות, ועד למגוון פלטפורמות הפרסום הקיימות, בין היתר: רשת החיפוש של גוגל, קמפיינים חברתיים בפייסבוק וכמובן שיווק ושמירה על קשר עם הלקוחות באמצעות הדואר האלקטרוני.

חשוב לבחור את הכלים בצורה נכונה ולהשתמש בהם בתזמון הנכון ובשלבים המתאימים. בנוסף חשוב לזכור שגם ובמיוחד בדיגיטל, שם החשיפה גבוהה ולזמנים קצרים, חשוב להיצמד לשפה הגרפית ולעשות שימוש בערכי המותג. רק כך יהפוך העסק שלכם למותג זכיר, שהגולשים זוכרים, מכירים ומגבירים את תחושת הביטחון בו - מה שבסופו של דבר יביא את התוצאות הרצויות מהקמפיין ואת הלקוחות החדשים עד אליכם.

בנוסף, כדי לבלוט מעל המתחרים ולהניע לפעולה את הלקוחות הפוטנציאליים, צריך תכנון חכם שמותאם ספציפית למותג שלכם. עיצוב מנצח של מוצרי אינטראקטיב הוא כזה שתופס את העין וגורם לגולשים להתעכב מספיק זמן כדי להעביר את המסר.
החל משלב הרעיון ועד לביצוע המדויק, פנו אלינו ונוכל ליישם כל רעיון לפרסום אינטראקטיב עבור המותג שלכם.


פרסום דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

השירותים שיביאו את המותג שלכם ישירות אל הלקוחות באמצעות מגוון פלטפורומות הפרסום הקיימות.

מדיה חברתית

מדיה חברתית

ניהול המדיה החברתית במגוון האתרים הקיים באופן שיביא לפרסום ופעילות שוטפת שבסוף תתורגם למכירות.

בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים מנצחים המותאמים לגלישה אופטימלית בדפדפנים השונים, במובייל ובפלטפורמות נוספות.

בניית אתרים

קידום אורגני SEO

קידום אתרים אורגני או SEO הוא תהליך המשפר את מיקומי האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות בגוגל.


מוכנים להניע את הפרסום בדיגיטל? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

הלקוחות שלנו

logo11
logo02
Israel_police_logo
logo06
logo04
final_logo_shapes-1
logo03
logo09
זברה
logo08
DRBE
KakalLogo.svg
logo05
logo12
logo10