שילוט ופרסום חוצות

שילוט ופרסום העסק בחוצות ובמדיה המודפסת הוא כלי שיווקי בעל חשיפה גבוהה מאוד – בין אם מדובר בשלטים, מודעות בעיתון, שלטי חוצות, פוסטרים, רול-אפים ועוד. ההתייחסות אליהם צריכה להיות שונה מזו של החומרים השיווקיים, שכן זמן החשיפה שלהם לקורא הוא משמעותית קצר יותר, מה שנותן משמעות עצומה לעיצוב החומר הפרסומי, גודל הטקסט ומיקומו על השלט או המודעה.

כמו כן, בעיצוב שלטי פרסום לעסקים חשוב מאוד  להתייחס לגודל השלט ולמיקום בו אנחנו תופסים את הצופה הפונטציאלי, אם זה בעת קריאת עיתון, בזמן נהיגה או אפילו בשירותים (שם אגב, באופן חריג לקטגוריה, תשומת הלב הרבה יותר גבוהה) :). יש להתאים את המסר למדיום ועל המסר להיות שיווקי, קצר, זכיר וקליט. בזמן נהיגה, בתחנת אוטובוס ורכבת או בכל מקום אחר, ברוב המקרים יש לקורא שניות בודדות לקרוא ולהפנים את המסר. במקרים מסוימים גם שנייה אחת שבה הם קוראים – ואנחנו רוצים שיפנימו את המסר ויחזרו לחפש את המותג בהמשך או יעצרו להתעניין.

לצורך הפקת שילוט ופרסום נכונים יש חשיבות לעבודת קריאייטיב ועיצוב נכונה בפרינט. בזכות הניסיון רב השנים שלנו ובמסגרת תהליך המיתוג המקיף אנחנו מציעים פתרונות עיצוב וקריאייטיב רבים ומגוונים לשילוט ופרסום, כשהדגש הוא ביצירת קריאייטיב ייחודי לכל אחד מהשלטים כאשר בו זמנית כולם יחד מרכיבים קמפיין מקיף למותג או למוצריו. כמו כן, אנחנו דואגים להקפיד על האחידות הויזואליות והמסר השיווקי האחיד ליצירת חוט בין כולם, על מנת להביא לתוצאות מקסימליות.

שילוט ופרסום

הגיע הזמן לשילוט ופרסום שיסובב ראשים?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: