מיתוג אירועים וכנסים

אירוע מוצלח הוא אירוע שהמשתתפים בו מרגישים את החיבור אליו עוד לפני שהתחיל וזוכרים אותו הרבה אחרי שנגמר. מיתוג אירועים ומיתוג כנסים הוא תהליך אסטרטגי שבסופו כל המוצרים הרלוונטיים לאירוע מתחברים יחדיו רעיונית וויזואלית, כך שהמוזמנים יוכלו לחוות חוויה אינטגרטיבית שמחוברת היטב למותג.

מיתוג אירוע מוצלח יגרום להם להתחבר אליו עוד בשלב ה Save The Date ולהתרגש ממנו גם כשיקבלו את הסיכומים והתמונות ממנו. מיתוג האירוע כולל בתוכו תהליך מקיף של מיתוג ויצירת חומרים שיווקיים, שילוט ומוצרי קד"מ. ישנה חשיבות עצומה להתאמתו לשפה הגרפית של המותג, בהתאם לערכיו ולמטרותיו, גם ובמיוחד אם האירוע משלב שפה גרפית נפרדת מהמותג או החברה המארחת. אירועים אלה הדורשים מיתוג ויצירת חומרים התואמים אותו הם בעיקר אירועים עסקיים, קד"מים, הרצאות וכנסים רבי משתתפים.

החל משלב ה-Save The Date ועד התודות הנשלחות, חשוב לתת מענה לכל הצרכים של המותג אל מול האורחים באירוע, וחשוב לוודא שהכל יהיה תואם, מעוצב ברמה גבוהה ובשפה הגרפית שנקבעה במיוחד לאירוע. הנראות של השילוט לאירוע, מיתוג המקום, עיצוב ההזמנות ואף פתקי ההושבה ומספרי השולחנות הם אלמנטים חשובים ביותר.

הניסיון שלנו ביצירת כל ההפקות הנדרשות לאירוע וכן המעורבות שלנו בכל שלבי הארגון ועיצוב האירועים, מאפשר לנו לתת לכם פיתרון מקיף לאירוע ממותג ברמה גבוהה, שיעביר את המסרים השיווקיים הרצויים ויהיה זכיר למשתתפים, ובכך יקדם וימנף את העסק בצורה הגבוהה ביותר.

מיתוג אירועים

הגיע הזמן למיתוג אירוע שאף אחד לא ישכח?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: