עיצוב ובניית אתרים

רשת האינטרנט על שלל האפשרויות שהיא מציעה מתפתחת בקצב מסחרר ובהתאם אליה גם תחום בניית האתרים, אך המהות אותה מהות: אתר אינטרנט טוב צריך להיות מעוצב באופן ייחודי ותואם את המותג, הוא צריך להיות בעל מבנה נכון וחווית משתמש גבוהה כך שיוביל את הגולש לאן שחשוב והוא צריך להתאים  לכל סוגי המכשירים. לשם כך חשוב מאוד להתחיל משלב האפיון המקדים, שלב קריטי והכרחי בתהליך הקמת האתר, אחריו עוברים לשלב העיצוב הייחודי ומשם לפיתוח והקמת האתר.

בעידן הנוכחי, הגולש הממוצע מקדיש לא יותר מ-3 שניות לאתר אינטרנט (ומחקרים חדשים מצביעים אפילו על זמן של לא יותר מ-1.6 שניות). ההזדמנות שיש לנו להרשים את הגולש ולגרום לו להמשיך פנימה לאתר הולכת והופכת קצרה והאתגר הולך וגדל. אתר אינטרנט שלא נותן דגש על עיצוב ייחודי וחווית משתמש גבוהה לגולש יפספס למעלה מ70% מהגולשים הנכנסים אליו בתוך מספר שניות – גולשים שלרוב מושקע כסף רב בהבאתם לאתר! כלומר, הקמת אתר אינטרנט שלא עונה על הצרכים פירושו הפסד כספי רב. לכן חשוב מאוד להקפיד על שלבי האפיון ועיצוב האתר  ולוודא שהם מבוצעים באופן מקצועי ולאחר מחקר מתאים. כמו כן, עקב העלייה בשימוש בסמארטפונים, יש לבנות את האתר באופן רספונסיבי, כך שהתצוגה תשתנה בהתאם לגודל המסך של המכשיר ממנו גולשים.

החל משלב הקונספט והאפיון הראשוני ועד לעלייה לאוויר ואחסון ותחזוקת אתר האינטרנט, אנחנו מעניקים את הפתרון המלא להקמת אתר אינטרנט שיווקי, ייחודי ומתקדם מבחינה טכנולוגית. האתרים שאנחנו בונים מותאמים לגלישה אופטימלית בדפדפנים השונים וכן מותאמים לסלולר, וכוללים מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול עצמאי של אתר האינטרנט עם סיום העבודה, כך שבכל שלב לאחר עליית האתר לאוויר תוכלו לעדכן אותו ללא הגבלה וללא תלות. 

בנוסף, אנחנו מקפידים על הטמעת כלים מתקדמים לאיסוף סטטיסטיקות על אופי הגלישה באתר, כלים לקידום האתר במנועי חיפוש SEO ועוד, והכל במטרה לייצר ערך מוסף גבוה לאתר האינטרנט שיהפוך אותו להרבה יותר מכרטיס ביקור וירטואלי.

מיתוג ותדמית

הגיע הזמן לאתר האינטרנט החדש?

השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם: