באנר הוא מודעה גרפית המופיעה באתר אינטרנט שמטרתה לפרסם את העסק ולמשוך גולשים מהאתרים אל המפרסמים באמצעותה. באנר יכול להיות קובץ תמונה שאינה זזה, תמונת GIF שהיא תמונה עם אנימציה באיכות בינונית או באנר Html5 המציג אנימציה וגרפיקה עשירה.

באנרים בפורמט Html5

באנרים נועדו למגוון שימושים המתחלקים בעיקר לשניים: באנרים לצורכי מיתוג שייקלטו בתת מודע של הגולשים ואיתם השם והשפה הגרפית של המותג. כך, ביום שיזדקקו לשירות מסוים, המשיכה תהיה למותג הרלוונטי ה"מוכר" שנצרב בזכרון. וכן, באנרים שתפקידם להביא הקלקות לדף הנחיתה או לאתר החברה, כאלה שצריכים להיות מסקרנים ולא להסגיר את כל הפרטים במבט ראשון. בשני המקרים חשוב שהבאנרים יהיו כתובים בצורה ממוקדת למסר וכן שיהיו מושכים את העין ומרשימים מבחינה ויזואלית.

היתרון הבולט של באנרים אלה הוא שכיום ניתן לפרסמם כמעט בכל אתר ברשת. עם זאת, חשוב לזכור כי באנרים שאינם בנויים או ממוקמים נכון בעמוד מהווים מטרד ועל כן יש לעצב באנרים המותאמים לקצוות המסך (חלק עליון/תחתון או הצדדים) ולא קופצים או משתלטים על המסך. בהתאם לכך, אנו מייצרים באנרים איכותיים, קריאיטיביים ובשפה הגרפית של המותג, כך שייצרבו בזיכרון של הגולשים ויביאו אותם להקליק.


מוכנים לבאנרים שיתפסו את הגולש? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

הלקוחות שלנו

logo11
logo02
Israel_police_logo
logo06
logo04
final_logo_shapes-1
logo03
logo09
זברה
logo08
DRBE
KakalLogo.svg
logo05
logo12
logo10

עוד שירותי פרסום אונליין

קמפיין ברשת המדיה
קמפיין פרסום בפייסבוק
קמפיין שיווק מחדש
שיווק בדואר אלקטרוני
Google Adwords