אינסטגרם היא רשת חברתית מבוססת תמונות וקטעי וידאו קצרים המלווים בהאשטגים - מילות מפתח המסומנות ב-# המרכזות את כל התמונות המסומנות בהן במקום אחד.


כיום חברים בה כ-300 מיליון משתמשים ברחבי העולם, כמיליון מתוכם ישראלים. רכישתה ע"י פייסבוק לפני כשנה הפכה את הפלטפורמה לכלי שיווקי משמעותי, במיוחד עם העלייה המתמדת בשימוש במובייל.

למה צריך אינסטגרם? בשנים האחרונות מסרים כתובים נכנסים מאוזן אחת ויוצאים מהשנייה, והויזואליות תפסה מקום מרכזי בחוויית הגלישה שלנו. כידוע, תמונה שווה אלף מילים - וכאן נכנסת אינסטגרם לסיפור. ברוב המקרים היא לא מחליפה את הפלטפורמות המסורתיות, אך זהו שיווק באפיק נוסף באמצעות המובייל שיכול להשלים אותן, בה יוצגו המסרים שתרצו להעביר על עצמכם, על הרעיונות שלכם, על החברה, כמעט ללא מילים ובאמצעות תמונות בלבד.

לניהול דף אינסטגרם נכון דרושים אנשי תוכן בעלי ניסיון שיווקי, עם ידע בצילום ועריכה של תמונות. כמו כן, היכרות עם הפלטפורמות הנוספות ברשות העסק ושילוב האינסטגרם בהן הינו חשוב מעין כמוהו. אנו מציעים שירותי ניהול פלטפורמת האינסטגרם כולל סנכרון עם יתר הרשתות החברתיות באמצעות טאבים. כמו כן, אנו ננהל את הפעילות השוטפת בהתאם לשפה הגרפית והמסרים של העסק, תוך שימוש נכון בהאשטגים, הבאת עוקבים רלוונטיים, מענה לפניות ועריכת תחרויות שיתוף, על מנת למקסם חשיפה של המותג לגולשים נוספים.

מוכנים לניהול אינסטגרם ויראלי? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

הלקוחות שלנו

logo11
logo02
Israel_police_logo
logo06
logo04
final_logo_shapes-1
logo03
logo09
זברה
logo08
DRBE
KakalLogo.svg
logo05
logo12
logo10

עוד שירותי מדיה חברתית

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין