פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם שפעילים בה מיליארד משתמשים, היא זמינה ל-70 שפות והינה האתר השני הנצפה ביותר בעולם, השלישי בישראל.

הרשת אוסרת על שימוש מסחרי בפרופיל אישי ולכן קיימת בה אופציה לדף עסקי. דף עסקי מיועד לשימושים מסוימים וביניהם מסחריים, כשהמטרה העיקרית של דפים אלה היא לקשר בין העסק ללקוחות. כמו כן, שמירה על דף פייסבוק פעיל היא חשובה מאין כמוה וניהול הפייסבוק צריך להיעשות כהלכה ולרוב ע"י גורם חיצוני או לכל הפחות בהדרכתו.

הרשתות החברתיות ופייסבוק בפרט הפכו להיות חלק מרכזי בחיים של כולנו. הלקוחות הפוטנציאליים נמצאים שם, במיוחד כשמדובר בשיווק ללקוחות (B2C), עובדה שמפתחי הרשת החברתית כבר התוודעו אליה ובהתאם הפכו אותה לפלטפורמה מאוד נוחה למשווקים. לכן, חשוב מאוד שכל עסק שרוצה לקוחות באופן שוטף, עסקים גדולים, בינוניים או קטנים, יקימו דף פייסבוק וישמרו עליו פעיל.

כמו כן, על מנת לשדרג את דף הפייסבוק העסקי, מומלץ להוסיף טאבים לעמוד אשר מובילים לאפליקציות ייעודיות. טאב הוא המלבן בצד או בראש דף הפייסבוק המוביל לאפליקציות השונות. כל אפליקציה היא התוכן של הטאב, מעין אתר בתוך הפייסבוק, בה אפשר להכניס את התכנים הרצויים. טאבים נפוצים: טפסים ליצירת קשר, קישור לאתר האינטרנט, קישור למדיה חברתית אחרת של החברה, משחקי פלאש ותחרויות. זוהי דרך מצוינת ליצור לידים, להגדיל כניסות לאתר, לקשר לפלטפורמה נוספת כגון אינסטגרם או סרטוני יוטיוב ובאופן כללי לעודד השתתפות של גולשים בדרכים שהתכנים הסטנדרטיים לא מאפשרים.

אנו בסטודיו מציעים שירותי הקמת דף פייסבוק עסקי, כולל עיצוב החלקים הרלוונטיים - תמונת הפרופיל ותמונת הקאבר, כך שימשכו את העין וכן יכללו את מיתוג העסק שלכם. בנוסף, אנו מציעים ריטיינרים של שעות ניהול הכוללות כתיבת תכנים, ניהול שוטף של הדף וכן מענה לגולשים בתיאום מלא עם הגורמים הרלוונטיים בעסק.

עיקרו של ניהול דף הפייסבוק מתמקד בכתיבת תכנים שעיקרם להמחיש ולתאר את התנועות והפעולות של העסק. כמו כן, יש חשיבות עצומה לתכנון התכנים בהתאם לימי השבוע ולהכנתם כשבוע מראש עם עין פקוחה לעדכונים מהרגע להרגע. אנו לומדים את התכנים המקצועיים של העסק והתחום בהתאם ומציעים תוכן רלוונטי ומתאים, כתוב נכון וברמה גבוהה שנועד לעניין את הגולשים וליצור שיח מצד אחד, ולמכור להם את מה שלעסק יש להציע מצד שני. כל זאת בתיאום מלא עם החברה ותוך מענה מקצועי ומהיר לפניות ותגובות של אוהדים, לקוחות וגולשים.

מוכנים לניהול עמוד פייסבוק עסקי שידברו עליו? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

הלקוחות שלנו

logo11
logo02
Israel_police_logo
logo06
logo04
final_logo_shapes-1
logo03
logo09
זברה
logo08
DRBE
KakalLogo.svg
logo05
logo12
logo10

עוד שירותי מדיה חברתית

אינסטגרם
טוויטר
לינקדאין