יישומי הדרכה הם כלי מוביל בהטמעת מסרים ולימוד מקוון והם רבים ומגוונים. החל משאלוני טריוויה או משחקי ידע אינטראקטיביים ועד למגוון לומדות מחשב למטרות לימוד או הדרכה. בין אם מדובר בסרטון אינטראקטיבי המוצג אונליין ומפעיל את הגולש, או אם מדובר בתקליטור או כונן נייד המחולק ללקוחות וכולל בתוכו את היישום האינטראקטיבי – ישנם מספר קריטריונים שחשוב להקפיד עליהם בעת הפקת יישום הדרכה על מנת להביא לתוצאות מקסימליות.

ליצירת לומדות ויישומים אלה מומלץ להשתמש בתוכנת עיצוב גרפי אינטראקטיבי ואנימציה דיגיטלית המאפשרת לייצא את היישומים במגוון פורמטים לכל מכשיר או פלטפורמה. כמו כן, חשוב להדגיש כי הלומדה אינה מהווה רק כלי לימודי אלא גם כלי שיווקי לכל דבר ועניין, ועל כן יש להפיקה בהתאם. עליה לדבר בשפת המותג, הן טקסטואלית והן גרפית, בהתאם ליעדי המותג מחד ובהתאמה לקהל היעד מאידך. 

כאשר אנו מכינים יישומי הדרכה אנו מתמקדים במספר קריטריונים: עליו להיות חווייתי, מעניין ומהנה מבחינה חזותית, תוך עדיפות למתן אתגר מחשבתי. אנו מקפידים על חוויית משתמש גבוהה - כלומר ממשק שהוא מובן, נוח ונעים לעין, וחשוב לנו שהמשתמש ירגיש את המותג תוך כדי השימוש בלומדה.

מוכנים ליישומי הדרכה בחוויה אחרת? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

הלקוחות שלנו

logo11
logo02
Israel_police_logo
logo06
logo04
final_logo_shapes-1
logo03
logo09
זברה
logo08
DRBE
KakalLogo.svg
logo05
logo12
logo10

עוד מוצרי אינטראקטיב

מצגות עסקיות
סרטוני תדמית
פיתוח משחקי תדמית