עמוד הבית > בלוג > תוספים ושיפורים > ג'ימייל פלוס - תוספים ושיפורים לתיבת הדואר שלכם
 
 
 
gmail-200x198

לא חייבים להסתפק במה שג'ימייל מספק לנו. ניתן למצוא תוספים שונים שמשפרים משמעותית את החוויה והשימוש בתיבת הג'ימייל.

לקח לי הרבה זמן לעבור לג'ימייל. בכל דיון בנושא (כן. היו כאלה.) הגנתי באדיקות על האוטלוק שלי – הסדר, הנוחות, הממשק – הג'ימייל לא הצליח לעשות אותו דבר. אז נכון, כל פעם שקיבלתי דוא"ל המחשב שלי התקשה לעשות דברים אחרים ונכון שמדי פעם האווטלוק קרס ויחד איתו כל המחשב (לפעמים גם המחשבים שלידו) אבל בסופו של יום אהבתי אותו מאד.

ואז עברנו בסטודיו לג'ימייל. לא נשארה לי ברירה והייתי צריך ליישר קו. אחרי שבוע של עבודה והשוואה חוזרת ונשנית לאווטלוק הג'ימייל כבש גם אותי. זה לא המקום לפרט את הסיבות הרבות, אבל אין ספק שכל סביבת העבודה של גוגל משפרת לעין ערוך את היכולות המשרדיות שלי ואת המעקב אחר משימות, יומן ועוד, בטח אם אני משתמש בטלפון עם מערכת הפעלה אנדרואיד.

 

אחד הדברים הראשונים שעשיתי זה למצוא תוספים חיצוניים לשיפור הג'ימייל ויש לא מעט כאלה. בהמשך הפוסט תוכלו למצוא את שלושת התוספים השימושיים והמומלצים ביותר -

 • Boomerang – שליחת מייל במועד מאוחר יותר – התוסף מאפשר שליחה של המיילים שלכם באיזה מועד שתבחרו ואפילו במועד אקראי לבחירת התוסף. לאחר התקנת התוסף יתווסף לכם כפתור "שלח במועד מאוחר יותר" לתיבה ובנוסף תוכלו למצוא תיבת דואר יוצא נוספת למעקב אחר ההודעות שישלחו במועד מאוחר יותר.
 • Rapporative – מידע נוסף על אנשי הקשר שלכם - נכון לכתיבת שורות אלו עדיין אין את אופציה ה-"אנשים" המדוברת של גוגל. גם כאשר הוא יגיע הוא עדיין לא יכול להחליף את התוסף החשוב הזה. התוסף מציג לכם בתוך תיבת הג'ימייל מידע נוסף על אנשי הקשר במייל כולל הפרופילים החברתיים שלהם בפייסבוק, טוויטר, לינקדין ועוד. תוכלו באמצעות התוסף להגיע ישירות לפרופילים אלו. בנוסף, התוסף מציג את המידע הנמצא בג'ימייל בצורה נוחה – פרטי קשר, מיילים קודמים ועוד.
 • Better Gmail – שיפור ממשק הג'ימייל - ללא ספק התוסף החביב עלי ויש בו אופציות רבות – הבלטה של שורת הדוא"ל במעבר עכבר, החבאה של פרסומות מציקות, שינוי מיקומים של חלקים מתיבת הדוא"ל ועוד. כשמו כן הוא – ג'ימייל טוב יותר. חובה להתקין.

 

לא לשכוח שניתן להתקין תוספים רבים הנמצאים בתוך לשונית ה-labs בהגדרות תיבת הג'ימייל.

 

מכירים תוספים נוספים? המליצו לנו.

 

תהנו!

 
 
ואם בא לכם לדבר על זה:
 
 
 

 
 • בלוג
   

   
 • צרו קשר

  רוצים לשמוע עוד? להתייעץ? לברר? להצטרף?
  נשמח לענות על כל שאלה!
  בטלפון 03-5594746 ובתיבת צרו קשר זו:

   אני מעוניינ/ת לקבל דיוור במייל

   
 • בלודוט בפייסבוק

  בלודוט ניוזלטר

  הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מחוברים לדברים החמים ברשת ולהטבות ייחודיות.
   
  אנחנו מבטיחים לשלוח רק כשיש משהו סופר מעניין ומגניב לשתף!  אני מאשר/ת קבלת דיוור