עמוד הבית > בלוג > המשפחה שלנו > iAsia - מזרח אסיה כפי שלא הכרתם מעולם
 
 
 
iasia-200x198

iAsia הוא אתר המוקדש לאזור מזרח אסיה. בעזרת צוות כותבים מקצועי, מגיש את החדשות המשמעותיות ביותר והפרשנויות המקוריות ביותר.

מדי פעם אנחנו זוכים לקחת חלק בפרויקט ייחודי ופורץ דרך. ברוב המקרים, אנחנו מוצאים את עצמו חלק בלתי נפרד מהצוות של הפרויקט ונוצרת שותפות מעניינת ואמיתית. כך גם באתר החדש שזכינו לפתח ולהעלות לאוויר בחודש האחרון.
אתר iAsia.co.il הוא אתר חדשות ואקטואליה של מזרח אסיה בשפה העברית ובדגש מיוחד על יפן, סין, קוריאה והודו. כל אחת מארבע המדינות האלה היא בבחינת מגנט לישראלים רבים מן ההיבט הכלכלי-עסקי ומן ההיבט הדתי והתרבותי ועוד.

אתר iAsia.co.il שם לעצמו מטרה לספק מידע שוטף ועדכני על אודות ארבע המדינות המרכזיות במזרח אסיה. החזון של האתר הוא להפוך למוביל בתחומו ולשמש מפתח להבנת המורכבות הגלומה באזור כה חשוב לישראל כלכלית וכה מרוחק ממנה, גיאוגראפית ותרבותית – ולעשות זאת בעברית. במילים אחרות – iAsia.co.il מעוניין לשים את אזור מזרח אסיה במקום הראוי לו בשיח הציבורי בישראל.

על מנת לעמוד בחזון בנינו אתר תוכן מתקדם עם כמה דגשים מרכזיים -

 • ניווט קל, פשוט ונח – באתר תוכן, הגדל ומתפתח מדי יום, ישנה חשיבות גדולה על יצירת משקל נכון בין התוכן (טקסטים, תמונות, סרטונים וקבצים) לבין תפריטי הניווט באתר. לשם כך יצרנו 4 תפריטים – תפריט גרפי המאפשר מעבר אל עמודי מדינה ראשיים, תפריט עליון המכיל עמודים קבועים לגלישה באתר ועוד שני תפריטי ניווט – ראשי ותחתון, המאפשרים קידום וניווט לעמודי תוכן פנימיים באתר. כל התפריטים נשלטים באופן מלא על ידי מערכת הניהול של האתר וכך ניתנים לשינויים כל הזמן.
 • לוח אירועים מתקדם – יצרנו הפרדה בין האירועים הרבים המופיעים באתר לבין עמודי התוכן. ההפרדה מתבצעת על ידי תצוגה ויזואלית שונה כאשר הדגש בעמודי האירועים הוא על כותרת האירוע ועל התאריך בו הוא מתקיים ובעמודי התוכן הדגש הוא על התוכן עצמו והכתובים.
 • רשימת כותבים באתר – צוות הכותבים של iAsia מרשים וגדל מיום ליום. לשם כך, יצרנו עמוד מיוחד המציג את הכותבים באתר, עם תמונה ומידע מפורט עליהם.
 • מערכת פורומים מתקדמת – האתר מאפשר לגולשים הרשומים בו להמשיך ולדון על התוכן בעזרת מערכת פורומים מתקדמת. המערכת מאפשרת עריכה של הודעות, ניהול פרופיל אישי לכל משתמש וכמובן מאפשרת למנהל האתר שליטה מלאה על כל הנעשה בפורומים.
 • תוספות נוספות - שימו לב לתפריט הימני המעדכן אונליין את שערי המטבעות השונים במזרח אסיה, יחד עם מזג האוויר של ערים מרכזיות בכל מדינה.

הצטרפו לרשימת התפוצה של iAsia ותוכלו להתעדכן בכתבות ובנעשה באתר.

גלישה נעימה!

 

 
 
ואם בא לכם לדבר על זה:
 
 
 

 
 • בלוג
   

   
 • צרו קשר

  רוצים לשמוע עוד? להתייעץ? לברר? להצטרף?
  נשמח לענות על כל שאלה!
  בטלפון 03-5594746 ובתיבת צרו קשר זו:

   אני מעוניינ/ת לקבל דיוור במייל

   
 • בלודוט בפייסבוק

  בלודוט ניוזלטר

  הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מחוברים לדברים החמים ברשת ולהטבות ייחודיות.
   
  אנחנו מבטיחים לשלוח רק כשיש משהו סופר מעניין ומגניב לשתף!  אני מאשר/ת קבלת דיוור