בניית אתרים

החל משלב הקונספט והאפיון הראשוני ועד לאחסון אתר האינטרנט ועלייה לאוויר, אנחנו מעניקים פתרון טוטאלי מלא למי שרוצה לבנות אתר אינטרנט אישי, ייחודי ומתקדם מבחינה טכנולוגית. בנוסף, ניתן דגש גדול על בניית מערכת ניהול תוכן קלה ומותאמת אישית למשתמש – כי ככל שיהיה יותר קל לתפעל את אתר האינטרנט שלכם, כך תעדכנו אותו לעיתים קרובות יותר והוא ישיג את המטרות שלשמן הוא הוקם.

קראו עוד על תהליך בניית האתרים שלנו במדריך בלודוט לבניית אתרים.

לפרויקטים בתחום בניית אתרים ליחצו כאן


אינטראקטיב ופרסום

קמפיין פרסומי שלא נתמך כיום בפרסום בדיגיטל באמצעות קמפיין חשיפה או איסוף לידים, מפספס קהל לקוחות פוטנציאלי רב ורחב. אנחנו, בבלודוט סטודיו, מתמחים מזה שנים רבות בהפקת באנרים מושכים ומייצרי טראפיק, עמודי נחיתה ומיניסייטס מרגשים, מובילים לפעולה ומייצרי לידים, וגם פיתוח מגוון משחקי פלאש משעשעים ומייצרי באזז.

לפרויקטים בתחום אינטראקטיב ופרסום ליחצו כאן

מדיה חברתית

"מוצר טוב הוא מוצר שמוכר את עצמו" הוא למעשה שקר שהמתחרים שלכם הפיצו כל הדרך אל הבנק, כי אם אתם לא נמצאים ברשתות חברתיות אתם מפסידים ארגז כלים קריטי לניהול המותג שברשותכם.

אנחנו בבלודוט סטודיו יכולים להכניס את המותג שלכם לרשתות החברתיות המובילות כמו Facebook, Linkedin, Twitter ואחרות, להנדס לו קמפיינים ממומנים אופטימליים ולבנות לו אסטרטגיות קצרות טווח וארוכות טווח להשגת היעדים שהצבתם לעצמכם.

כיום, המדיה החברתית היא חטיבת השירות והקשר הישיר ביותר שיהיה לכם עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים שלכם וחשוב שתדעו לעשות את זה נכון.

לפרויקטים בתחום מדיה חברתית ליחצו כאן

מיתוג ותדמית

תהליך מיתוג מקיף ויסודי, שיהפוך את המוצר/שירות שלכם למותג בעל אופי ו-DNA ייחודיים הוא תהליך חשוב והכרחי עבור כל מותג, קטן או גדול. התהליך יבוא לידי ביטוי הן בפיתוח הלוגו והשפה הוויזואלית, הן באתר בבנייה מותאמת אישית, והן ברמת המסר הפרסומי ואסטרטגיית האינטראקטיב הנגזרת לאינטרנט ולרשתות החברתיות.
ליווי תהליך מיתוג מקיף וביצועו במקום אחד מהווה יתרון מוחלט בהעברת המסר הפרסומי החל מהשלב הראשון ועד לפריסה המושלמת בכל הפלטפורמות והמדיות.

לפרויקטים בתחום מיתוג ותדמית ליחצו כאן

 
 
 • צרו קשר

  רוצים לשמוע עוד? להתייעץ? לברר? להצטרף?
  נשמח לענות על כל שאלה!
  בטלפון 03-5594746 ובתיבת צרו קשר זו:

   אני מעוניינ/ת לקבל דיוור במייל

   
 • בלודוט בפייסבוק

  בלודוט ניוזלטר

  הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מחוברים לדברים החמים ברשת ולהטבות ייחודיות.
   
  אנחנו מבטיחים לשלוח רק כשיש משהו סופר מעניין ומגניב לשתף!  אני מאשר/ת קבלת דיוור