הגיע הזמן להתקדם!                    

שיווק, פרסום ומיתוג ברמה אחרת  :-D

אתר מדהים ומוצר עם פוטנציאל רווחי לא שווה מאומה ללא תקשורת שיווקית ברמה תואמת. חשוב שתממשו את הפוטנציאל העסקי, ושתראו את ההשקעה בשלב האחרון כחלק מתכנית מקיפה למיתוג האתר שלכם ולשיווקו. ביצוע נכון ואפקטיבי של שלב זה יוביל אתכם לארץ המובטחת. 

דוגמה אחרונה לסיום היא של לקוח שלנו מתחום ההפקות, אשר חיפש אתר תדמיתי לעסק שלו ומצא אותו אצלנו. עברנו ביחד את כל השלבים ובנינו לו אתר מנצח! לאחר מחמאות שסחט מקולגות ומקרובים, הלקוח החליט שהוא מרגיש עם האתר מצוין אך לא מושלם. למחרת על הבוקר כבר קבענו פגישה.

בפגישה הדגיש הלקוח שהוא רוצה שהאתר שלו יבלוט יותר, אבל לא יודע איך. הסברנו לו את מה שאתם עומדים לקרוא על כלים מתקדמים לשיווק ופרסום, ואחד הכלים שהוא מיד התחבר אליהם הוא דף עסקי בפייסבוק. הוא מכיר את הלקוחות שלו וגם את עצמו – וכמוהו גם הם כל היום בפייסבוק.

הקמנו לו דף עסקי בפייסבוק שהפנה לאתר, הטמענו פוסטים בתוך האתר, הפניות לפייסבוק בכל דף תוכן באתר ומה לא. שילוב כוחות כזה הוביל את הלקוח שלנו ליותר מהכפלת החשיפה למותג שלו, להגדלת הרווחים בעסק ולחיוך מאוזן לאוזן שאנחנו כל כך אוהבים.

רשתות חברתיות, דפים עסקיים, בלוגים, פורומים ואפליקציות הם כולם דרכים טובות וראויות למתג את העסק ולשווק מוצרים, ואמצעים מצוינים ליצירת קשר ישיר עם הלקוחות שלכם. הבעיה היא שהפלטפורמות הללו כה רבות ומגוונות, שהסיכוי שתכירו את כולן ברמת המומחיות הדרושה כדי לנהל קמפיינים אפקטיביים בעצמכם הוא לא גדול. ניהול דפים עסקיים ברשתות חברתיות, לדוגמה, נראה לכאורה פשוט מאוד, אבל המורכבות של הרשתות החברתיות היא גדולה. חשוב להבין מה אפשר ומה אי-אפשר להשיג משימוש בכל אחד מהכלים השונים שמציעה כל אחת מהרשתות, וכיצד לעשות זאת בחוכמה.

אפשרות מתקדמת נוספת, המיועדת לבעלי רשימות תפוצה גדולות וקהל נאמן, היא בניית ניוזלטר ייעודי לשליחה במייל. נשמע ארכאי משהו? רק תחשבו כמה מהר אתם פותחים מיילים במשרד לעומת התראות פייסבוק, תוסיפו את העובדה שמשרדים רבים חוסמים את הגישה של העובדים שלהם לרשתות החברתיות בין כה וכה, ותעשו את החשבון – ניוזלטרים הם דרך מעולה להגיע לכל אדם בעל תיבת דוא"ל, גם בעבודה, והיום אפילו יותר מתמיד.

 

בחרו את הכלי הנכון לקהל היעד הנכון. אם הלקוחות שלכם מונים קהל של בני 50+ הם כנראה משתמשים יותר באימייל מאשר בפייסבוק, ולעומת זאת אם קהל היעד שלכם הוא סטודנטים לאמנות חזותית הם כנראה נמצאים באינסטגרם לעתים תכופות מספיק כדי להצדיק פתיחת פרופיל דווקא שם.

 

 
אהבתם? תנו לייק!
 
 
 
 
 
ואם בא לכם לדבר על זה:
 
 
 

 
 • צרו קשר

  רוצים לשמוע עוד? להתייעץ? לברר? להצטרף?
  נשמח לענות על כל שאלה!
  בטלפון 03-5594746 ובתיבת צרו קשר זו:

   אני מעוניינ/ת לקבל דיוור במייל

   
 • בלודוט בפייסבוק

  בלודוט ניוזלטר

  הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מחוברים לדברים החמים ברשת ולהטבות ייחודיות.
   
  אנחנו מבטיחים לשלוח רק כשיש משהו סופר מעניין ומגניב לשתף!  אני מאשר/ת קבלת דיוור