מעניין שלא משנה כמה הענף של בניית האתרים מתפתח וצומח מבחינה טכנולוגית, המהות של בניית אתר מנצח וחכם נשארת בדיוק אותו הדבר. וכך גם השאלות והחששות של הלקוחות המגיעים אלינו כשהם רוצים לבנות סוף סוף את אתר החלומות שלהם.

האמת? בצדק. הנה הפילוסופיה שמדריכה אותנו בנושא:

למדנו שעיצוב מרשים וקנוספט ייחודי הם לא רק תו תקן לטעם טוב – הם הבסיס להצלחה בעולם שבו האתרים מרובים וריכוז הגולשים מועט.

למדנו שבבניית אתרים אין מקום לשגיאות, וזו הסיבה שאנחנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר שמבטיחות חווית גלישה חלקה, מרגשת וזכירה. חוויה שתשאיר טעם של עוד.

האתרים שאנחנו בונים בבלודוט סטודיו מותאמים לפי דרישה לגלישה אופטימלית בדפדפנים השונים, אתרים מותאמים לסלולר, לטאבלטים ולפלטפורמות נוספות.

דגש רב ניתן בתהליך בניית האתר על התאמה של מערכת ניהול תוכן (CMS) שתהיה פשוטה ואינטואיטיבית לתפעול. ככל שיהיה קל יותר לתפעל את אתר האינטרנט שלכם, כך תעדכנו אותו לעיתים קרובות יותר והוא ישיג את המטרות שלשמן הוא הוקם ולכן נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח גם חווית ניהול תוכן בסטנדרט הגבוה ביותר.

תהליך בניית האתר הנו תהליך מסודר ומוקפד מן היסוד. הוא מורכב משלבים קבועים שמאפשרים לך ולנו לדעת בכל שלב של הדרך שאנחנו באותו העמוד. למידע המלא על התהליך ושלביו, מדריך בלודוט לבניית אתרים.

 
 
 
 • צרו קשר

  רוצים לשמוע עוד? להתייעץ? לברר? להצטרף?
  נשמח לענות על כל שאלה!
  בטלפון 03-5594746 ובתיבת צרו קשר זו:

   אני מעוניינ/ת לקבל דיוור במייל

   
 • בלודוט בפייסבוק

  בלודוט ניוזלטר

  הירשמו לניוזלטר שלנו והישארו מחוברים לדברים החמים ברשת ולהטבות ייחודיות.
   
  אנחנו מבטיחים לשלוח רק כשיש משהו סופר מעניין ומגניב לשתף!  אני מאשר/ת קבלת דיוור